Location : Home > V > VY2330K29U2JS63V7
VY2330K29U2JS63V7
Share on FacebookShare on Facebook
VY2330K29U2JS63V7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VY2330K29U2JS63V7 CAP CER 33PF 300VAC X1/Y2 RAD 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VY2330K29U2JS63V7 CAP CER 33PF 300V 10 RADIAL 598400 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VY2330K29U2JS63V7 CAP CER 33PF 300V 10 RADIAL 703600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VY2330K29U2JS63V7 789465 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
VY2330K29U2JS63V7 CAP CER 33PF 300V 10 RADIAL 703600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
VY2330K29U2JS63V7 CAP CER 33PF 300V 10 RADIAL 598400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited