Location : Home > V > VX38103100J0G
VX38103100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VX38103100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK50408030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50408030J0G Amphenol FCI 147470 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50408030J0G IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50408030J0G NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1038250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1038250000 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1038250000 Weidmuller 157890 2016+ CONN HEADER 5POS 3.81MM GREEN Unitronix Electronics Limited
1038250000 Weidmuller 297730 2016+ CONN HEADER 5POS 3.81MM GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com