Location : Home > V > VW42103100J0G
VW42103100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VW42103100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEEE80A1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
CN0967C20S39SN-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CTV01RW13-35JB Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
8AB36-2220-LJ-PP Connectors, Interconnects Pluggable Connectors MINI SERIAL ATTCH SCSI CONN INT
831-83-049-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
58102-F61-06 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT?
58102-F61-06 Amphenol FCI 147840 2016+ 2.00MM UNSHROUDED HDR Unitronix Electronics Limited
58102-F61-06 Amphenol FCI 298550 2016+ 2.00MM UNSHROUDED HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1630440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 135¡ã Through Hole
1630440000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1630440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 21POS 135 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1630440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 21POS 135 TIN ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1862710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1862710000 Weidmuller 157110 2016+ SC-SMT 3.81/16/90LF 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
929800-01-06 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929800-01-06 3M 157860 2016+ CONN HEADER 6POS .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929800-01-06 3M 278490 2016+ CONN HEADER 6POS .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929800-01-06 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-292253-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-292253-1 IC 36690 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-292253-1 STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-292253-1 TE Connectivity AMP Connectors 278110 2016+ CONN HEADER 11PS R/A 2MM T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1982730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1982730000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1982730000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 5POS TPC Global Service Co.Ltd.
1982730000 Weidmuller 147650 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
HW21705000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW21705000J0G Amphenol FCI 147020 2016+ 500 TB SPR PLU DOWN/SIDE Unitronix Electronics Limited
HW21705000J0G IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW21705000J0G NEW 84150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38048-07-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38048-07-0 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38048-07-0 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776860-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories .250" DS,90 DEG QC TAB,.375 DR
800-10-011-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
800-10-011-40-001101 Preci-Dip 147690 2016+ CONN HDR 11POS 0.100 SMD R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-011-40-001101 Preci-Dip 287930 2016+ CONN HDR 11POS 0.100 SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
117-87-428-41-105101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
117-87-428-41-105101 Preci-Dip 157860 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
117-87-428-41-105101 Preci-Dip 278510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com