Location : Home > V > VSFCS2PI064G-100
VSFCS2PI064G-100
Share on FacebookShare on Facebook
VSFCS2PI064G-100 distributors
4-103747-0-36 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103747-0-36 IC 56630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103747-0-36 TE Connectivity AMP Connectors 299170 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 36POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103747-0-36 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 36POS STR EKT Electronics Co., Ltd
4-103747-0-36 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 36POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd