Location : Home > V > VSFBM8PC032G-100
VSFBM8PC032G-100
Share on FacebookShare on Facebook
VSFBM8PC032G-100 distributors
929715-11-26-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929715-11-26-I 3M 157290 2016+ CONN HEADER 52POS DUAL .100 STR Unitronix Electronics Limited
929715-11-26-I 3M 287590 2016+ CONN HEADER 52POS DUAL .100 STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929715-11-26-I IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-641123-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641123-8 IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-641123-8 TE Connectivity AMP Connectors 157090 2016+ CONN HEADER 18POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
4-641123-8 TE Connectivity AMP Connectors 299050 2016+ CONN HEADER 18POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-146284-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold