Location : Home > V > VSFB18PC032G-100
VSFB18PC032G-100
Share on FacebookShare on Facebook
VSFB18PC032G-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0416710017 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold