Location : Home > V > VSF202PI128G-100
VSF202PI128G-100
Share on FacebookShare on Facebook
VSF202PI128G-100 distributors
ADN8833ACBZ-R7 ADI 7350 20+PB IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
09185505914 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0015910567 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 56 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold