Location : Home > V > VSF202PC032G-100
VSF202PC032G-100
Share on FacebookShare on Facebook
VSF202PC032G-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMH102-LPSE-D19-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SMH102-LPSE-D19-SP-BK Sullins Connector Solutions 157230 2016+ CONN HEADER 1MM 38POS Unitronix Electronics Limited
09195105902 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold