Location : Home > V > VS-MBRB20100CTGTLP
VS-MBRB20100CTGTLP
Share on FacebookShare on Facebook
VS-MBRB20100CTGTLP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
311-83-161-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-161-41-001101 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-161-41-001101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-161-41-001101 Preci-Dip 288670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-43-138-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 38POS GOLD
714-43-138-31-018000 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-138-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 156960 2016+ CONN SOCKET SIP 38POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-138-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278530 2016+ CONN SOCKET SIP 38POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-811250-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-811250-610C Aries Electronics 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-811250-610C Aries Electronics 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-811250-610C IC 56520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325118-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325142-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws