Location : Home > V > VS-MBR20100CTKPBF
VS-MBR20100CTKPBF
Share on FacebookShare on Facebook
VS-MBR20100CTKPBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VS-MBR20100CTKPBF n/a 2000 s/n 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
VS-MBR20100CTKPBF 789465 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
VS-MBR20100CTKPBF 789465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
VS-MBR20100CTKPBF 789465 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-094-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-796640-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3-796640-4 TE Connectivity AMP Connectors 156960 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
3-796640-4 TE Connectivity AMP Connectors 297530 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-796640-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-796640-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PLUG 10POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
325012-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325012-18-0 IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1518-Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws