Location : Home > V > VS-10TQ035PBF
VS-10TQ035PBF
Share on FacebookShare on Facebook
VS-10TQ035PBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VS-10TQ035PBF Originalnew 20000 VISHAYHONG 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
VS-10TQ035PBF Originalnew 30000 VISHAYHONG 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5937AE3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 3W DO216AA
1PMT5937AE3/TR7 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZM55C3V9-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 500MW MICROMELF
BZM55C3V9-TR NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZM55C3V9-TR Original n 58952 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZM55C3V9-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZM55C3V9-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 3.9 Volt 0.5W 5 EKT Electronics Co., Ltd
APT1003RKLLG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 1000V 4A TO-220
APT1003RKLLG APT(MICROS 20000 2016+ TO-220[K] IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
APT1003RKLLG APT(MICROS 45000 2016 TO-220[K] FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
APT1003RKLLG APTMICROSE 19688 2022+ TO-220K Nego IC Co.Doris@negoic.com
NTS12120EMFST3G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 120V 12A 5DFN
NTS12120EMFST3G IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NTS12120EMFST3G NEW 78350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HI06205300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HI06205300J0G Amphenol FCI 157350 2016+ 750 TB SPR PLU W/LATCH Unitronix Electronics Limited
HI06205300J0G IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HI06205300J0G NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020130-H111A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole
20020130-H111A01LF Amphenol FCI 147070 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020130-H111A01LF Amphenol FCI 288050 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020130-H111A01LF IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796695-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
796695-5 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796695-5 N/A 600 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
796695-5 TE Connectivity AMP Connectors 147140 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
796695-5 TE Connectivity AMP Connectors 288370 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F30013ILT Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F30013ILT CTS-Frequency Controls 41815 1538+ CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT Alphatek Technology Limited
416F30013ILT CTS-Frequency Controls 57239 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F30013ILT CTS-Frequency Controls 98250 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
691313410003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5441207 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5441207 Phoenix Contact 147420 2016+ BCP-350- 2 GN Unitronix Electronics Limited
5441207 Phoenix Contact 298670 2016+ BCP-350- 2 GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2962557 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 14 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 16-26 AWG
2962557 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2962557 Phoenix Contact 8000 2012+ UNIFORM MIC 45-FLK 14 EKT Electronics Co., Ltd
2962557 Phoenix Contact 8000 2012+ UNIFORM MIC 45-FLK 14 SIMEN Electronics Co.,Ltd
0LD04013Z Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 3 Pole Power Distribution Block 175A 600V
0LD04013Z 879654 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
0LD04013Z 879654 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
0LD04013Z IC 56410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0LD04013Z Littelfuse Inc. 289130 2016+ FUSE DIST BLOCK 175A 600V 3POLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1751442 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole