Location : Home > V > VRBC-10A2A0G
VRBC-10A2A0G
Share on FacebookShare on Facebook
VRBC-10A2A0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VRBC-10A2A0G CONV DC/DC 10A 8.3V-14V 50W 8000 Bel Fuse Inc 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd