Location : Home > V > VR22515200J0G
VR22515200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VR22515200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0432028122 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P2C R/A UNSHLD
D37S82C6GV00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Press-Fit
GTC08F22-1S-RDS-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#8 SKT PLUG RTANG
DL60R10-02P8-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 2 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
174-E25-111R141 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
1605628 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Socket Contact 12 AWG Size 2.0mm Crimp Gold
HN02 015 0047 2 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Socket Contact 18 AWG Size 1.5mm Crimp Gold
ELFT20260 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
ELFT20260 Amphenol PCD 157040 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
ELFT20260 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFT20260 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
86401-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.125" (3.18mm)
2029131-4 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3120-20-0200-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
3120-20-0200-99 CNC Tech 157680 2016+ BOX HEADER 0.079 20 POS Unitronix Electronics Limited
3120-20-0200-99 CNC Tech 278450 2016+ BOX HEADER 0.079 20 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3120-20-0200-99 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3030899 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER FOR MOD TERM BLOCK 2POS
3030899 MOLEX 59 N/A CONNECTOR NetSource Technology
1546018-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1546018-6 TE Connectivity AMP Connectors 147330 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1546018-6 TE Connectivity AMP Connectors 277470 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com