Location : Home > V > VR03515000J0G
VR03515000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VR03515000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CLL4728A BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 1W MELF
CZRT5229B-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23
CZRT5229B-G COMCHIP 10000 2013+ 2013+ WLParts Electronics ltd
CZRT5229B-G COMCHIP 10000 16+ SMDZenerDiode Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CZRT5229B-G Comchip Technology 139310 NEW RoHS DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT-23 FindCores Electronics Inc.
CZRT5229B-G Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.35W VR=4.3V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BZX85C33-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 1.3W DO41
BZX85C33-TR VISHAY 13064 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
BZX85C33-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX85C33-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
IRFZ44VZSTRRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 57A D2PAK
IRFZ44VZSTRRPBF International Rectifier 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
IRFZ44VZSTRRPBF IR 242230 1538+ MOSFET N-CH 60V 57A D2PAK Alphatek Technology Limited
IRFZ44VZSTRRPBF IR 242230 1538+ MOSFET N-CH 60V 57A D2PAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SI4660DY-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 23.1A 8-SOIC
SI4660DY-T1-E3 N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI4660DY-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI4660DY-T1-E3 VISHAY 10300 14-15+ SOP8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
PMEG3002AELD,315 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD882D
PMEG3002AELD,315 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMEG3002AELD,315 NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PMEG3002AELD,315 NXP 20000 12+ SOD-882D SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
HW09508200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW09508200J0G Amphenol FCI 147040 2016+ 508 TB SPR PLU WF DOWN Unitronix Electronics Limited
HW09508200J0G IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW09508200J0G NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F44025ITT Crystals and Oscillators Crystals 44MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F44025ITT CTS-Frequency Controls 32155 1538+ CRYSTAL 44.000 MHZ 6PF SMT Alphatek Technology Limited
416F44025ITT CTS-Frequency Controls 57579 2015+ CRYSTAL 44.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F44025ITT CTS-Frequency Controls 77930 2015+ CRYSTAL 44.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OQ03A05000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
OQ03A05000J0G Amphenol FCI 147030 2016+ 750 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
OQ03A05000J0G IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ03A05000J0G NEW 87570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546074-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
2-1546074-1 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546074-1 TE Connectivity AMP Connectors 298210 2016+ TERM BLK 35 DEGREE 21POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546074-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0395938502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1751471 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole