Location : Home > V > VQ03315000J0G
VQ03315000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VQ03315000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KDZLVTFTR68 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 1W SOD123FL
BZX79-C47,113 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 400MW ALF2
BZX79-C47,113 39564 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX79-C47,113 NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX79-C47,113 STOCK 46630 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
20020131-C181A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 45¡ã Through Hole
20020131-C181A01LF Amphenol FCI 157020 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020131-C181A01LF Amphenol FCI 297650 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020131-C181A01LF IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5255B-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 28V 500MW SOD123
MMSZ5255B-7 DIODES 22000 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMSZ5255B-7 Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4-1377173-1 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSX-3225 26.0000MF11Y-AJ0 Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À10ppm Crystal 8pF 40 Ohm -30¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
TSX-3225 26.0000MF11Y-AJ0 EPSON 31805 1538+ CRYSTAL 26.0000MHZ 8.0PF SMD Alphatek Technology Limited
TSX-3225 26.0000MF11Y-AJ0 EPSON 57229 2015+ CRYSTAL 26.0000MHZ 8.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TSX-3225 26.0000MF11Y-AJ0 EPSON 78310 2015+ CRYSTAL 26.0000MHZ 8.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TSX-3225 26.0000MF11Y-AJ0 EPSON 78310 2015+ CRYSTAL 26.0000MHZ 8.0PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GL240F35IDT Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 30 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
GL240F35IDT IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL240F35IDT NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT1602BI-23-33E-40.000000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 40MHZ
1838440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1838440000 Weidmuller 147760 2016+ SL-SMT5.08/02/180LF 3.2 BK Unitronix Electronics Limited
ECS-110.5-20-4 Crystals and Oscillators Crystals 11.0592MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 60 Ohm -10¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/US
ECS-110.5-20-4 ECS Inc 62005 1538+ CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF T/H Alphatek Technology Limited
ECS-110.5-20-4 NEW 87670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395947023 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-2834017-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1-2834017-3 TE Connectivity AMP Connectors 147760 2016+ 3POS 3.81MM TEPS CONN Unitronix Electronics Limited
1-2834017-3 TE Connectivity AMP Connectors 298290 2016+ 3POS 3.81MM TEPS CONN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com