Location : Home > V > VPR132U025L1L
VPR132U025L1L
Share on FacebookShare on Facebook
VPR132U025L1L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VPR132U025L1L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1300uF 25V RAD 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VPR132U025L1L CAP ALUM 1300UF 25V RADIAL 35000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
VPR132U025L1L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1300uF 25V RAD 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
VPR132U025L1L CAP ALUM 1300UF 25V RADIAL 903900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.