Location : Home > V > VO32125100J0G
VO32125100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VO32125100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0022419192 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount IDT 100 ASSY FDTO 19POS TIN
DEMY9SA101 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup
JT00RE14-15P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 15C 14#20 1#16 PIN RECP
801-83-046-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0039019028 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.264" (6.71mm)
0039019028 MOLEX 2000 AVAIL BICO TRADING COMPANY
282367-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural
282367-1 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282367-1 TE Connectivity 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
M20-9750742 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
M20-9750742 Harwin Inc. 147620 2016+ 07 SIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9750742 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9750742 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
75160-102-02LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?
75160-102-02LF 39760 12+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
75160-102-02LF Amphenol FCI 157650 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
75160-102-02LF Amphenol FCI 297990 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1643530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 135¡ã Through Hole
1643530000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 22POS 135 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1643530000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 22POS 135 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1643530000 Weidmuller 288190 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
38211-0112 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
38211-0112 IC 56060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
38211-0112 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
38211-0112 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN BARRIER STRIP 12POS .563 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
38211-0112 STOCK 43710 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-1437406-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters TERM BLOCK 90DEG 18POS GOLD
2-1437406-8 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK 90DEG 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
2-1437406-8 TE Connectivity AMP Connectors 287850 2016+ TERM BLOCK 90DEG 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387006120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws