Location : Home > V > VN02A15000J0G
VN02A15000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VN02A15000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TS09515D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS09515D00J0G Amphenol FCI 147560 2016+ 508 TB PLU PLU WF HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS09515D00J0G IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS09515D00J0G NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2312-3-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.094" (2.39mm) Silver
2312-3-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2312-3-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298350 2016+ TERM TURRET SINGLE L=2.39MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ABMM2-19.6608MHZ-E2-T Crystals and Oscillators Crystals 19.6608MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ABMM2-19.6608MHZ-E2-T Abracon LLC 57379 2015+ CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SDZT15R6.2 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 100MW 6.2V 0603
1828634 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1828634 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1828634 Phoenix Contact 147440 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1828634 Phoenix Contact 297350 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395311503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1891823 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1891823 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1891823 Phoenix Contact 156940 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1891823 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1929753 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole