Location : Home > V > VMNZ6.8CST2RA
VMNZ6.8CST2RA
Share on FacebookShare on Facebook
VMNZ6.8CST2RA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VMNZ6.8CST2RA DIODE ZENER ARRAY 6.8V VMND2 62045 Rohm Semiconductor 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
VMNZ6.8CST2RA DIODE ZENER ARRAY 6.8V VMND2 87450 Rohm Semiconductor 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-796639-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796639-1 TE Connectivity AMP Connectors 157460 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796639-1 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796639-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796639-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK HEADER 21POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.