Location : Home > V > VM800P50A-BK
VM800P50A-BK
Share on FacebookShare on Facebook
VM800P50A-BK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VM800P50A-BK 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
VM800P50A-BK 3 FTDI n/a Europeownstock Electronic Universe
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSW-141-14-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 41 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-141-14-S-S IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-141-14-S-S NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-141-14-S-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 41POS .100 SGL GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TSW-141-14-S-S Samtec Inc. 157270 2016+ CONN HEADER 41POS .100 SGL GOLD Unitronix Electronics Limited
850-80-037-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 37 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
850-80-037-30-001101 IC 57750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-037-30-001101 Preci-Dip 157470 2016+ CONN HDR 37POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-80-037-30-001101 Preci-Dip 298950 2016+ CONN HDR 37POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-024-20-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-024-20-004101 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-024-20-004101 Preci-Dip 147210 2016+ CONN HDR 24POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-024-20-004101 Preci-Dip 288470 2016+ CONN HDR 24POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com