Location : Home > V > VM15155200J0G
VM15155200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VM15155200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M801-007-26M9-210SB Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 10C 10#20HD SKT PLUG OM
788793-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
66564-816LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET IDC 16POS DUAL GOLD
2M801-009-02ZNU9-200PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 6C 4#23 2#16 PIN RECP OM
M24308/2-27F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
DL60R8-03PN-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
1777875 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777875 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1777875 Phoenix Contact 157550 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1777875 Phoenix Contact 288790 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022285063 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1858040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole