Location : Home > V > VM12A55100J0G
VM12A55100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VM12A55100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KJA6T21W75SCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
L717SDEH09POL2RM5GC309 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
MS27467T19F35P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
770008-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 14-20AWG TIN CRIMP
LJT00RT-23-55SC Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 55C 55#20 SKT RECP
2227249-1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors 1X4 CAGE ASSY BHND BZL ZQSFP+
DDE50SF179 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 50 F WW .375 CLIN ZINC
27916-38T9 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact Size 4 Crimp Silver
956246-2020-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
T38077-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38077-21-0 IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38077-21-0 NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7-1971774-4 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-796607-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-796607-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796607-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 21POS 8.26MM EKT Electronics Co., Ltd
1-796607-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 21POS 8.26MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-87456-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 42 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
4-87456-3 Electronics 25959 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-87456-3 IC 36880 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4-87456-3 STOCK 43120 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
20021112-00010T8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT?
20021112-00010T8LF Amphenol FCI 157880 2016+ HD RA TH Unitronix Electronics Limited
20021112-00010T8LF Amphenol FCI 278050 2016+ HD RA TH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021112-00010T8LF IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1796590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1796590000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 5MM 180 13POS SN TPC Global Service Co.Ltd.
1796590000 Weidmuller 147740 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1796590000 Weidmuller 278950 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150-80-420-00-106101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
150-80-420-00-106101 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
150-80-420-00-106101 Preci-Dip 147340 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
150-80-420-00-106101 Preci-Dip 277610 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1731235 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1731235 Phoenix Contact 147420 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1731235 Phoenix Contact 279050 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146140-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
146140-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
146140-1 TE Connectivity AMP Connectors 298890 2016+ CONN RCPT 4POS DUAL R/A .100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433102-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws