Location : Home > V > VM10058100J0G
VM10058100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VM10058100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTV07RW-21-39PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
2M801-008-16ZNU6-7SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 7C 7#23 SKT PLUG THRD
SFH213-PPVN-D25-ID-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN HEADER .079" 50POS
DDMME50SE Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
0760105226 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors - Accessories CONN VERT SHELL 50POS SMD DL KEY
97-3107A22-2S-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 SKT PLUG
FA1-NASP-PCB-0 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Fakra Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Board Edge, Cutout Solder
422-87-270-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
88237-014LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
88237-014LF Amphenol FCI 157370 2016+ CONN RECPT 14POS 2.54MM CRIMP Unitronix Electronics Limited
88237-014LF Amphenol FCI 289170 2016+ CONN RECPT 14POS 2.54MM CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-967627-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.197" (5.00mm)
1-967627-5 39414 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
5061099 Electronics 25949 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5061099 STOCK 45250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0386390137 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws