Location : Home > V > VM09558200J0G
VM09558200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VM09558200J0G distributors
402F50011CDR Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À10ppm Crystal 18pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F50011CDR CTS-Frequency Controls 139690 17+/18+ CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F50011CDR CTS-Frequency Controls 139690 NEW RoHS CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD FindCores Electronics Inc.
402F50011CDR CTS-Frequency Controls 31915 1538+ CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
402F50011CDR IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431205-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1149350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole