Location : Home > V > VM09158200J0G
VM09158200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VM09158200J0G distributors
YK11104330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK11104330J0G Amphenol FCI 157880 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.433 Unitronix Electronics Limited
YK11104330J0G IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK11104330J0G NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395324008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole