Location : Home > V > VM08550000J0G
VM08550000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VM08550000J0G distributors
40810 Original 38164 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
SIT8209AC-82-33E-156.254000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 156.254MHZ OE
ECS-143-S-7S-TR Crystals and Oscillators Crystals 14.31818MHz ¡À30ppm Crystal Series 40 Ohm -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SOJ, 9.40mm pitch
ASTMLPE-18-24.000MHZ-EJ-E-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 24MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V 5.6mA Enable/Disable
1769590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769590000 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769590000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769590000 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 28POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9511510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole