Location : Home > V > VM04555000J0G
VM04555000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VM04555000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1EZ170D10/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 170V 1W DO204AL
1EZ170D10/TR8 IC 57990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5954CPE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 160V 1.5W DO204AL
1N5954CPE3/TR12 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5387E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 190V 5W T18
1N5387E3/TR13 IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2EZ13DE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 2W DO204AL
2EZ13DE3/TR8 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK70A05230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK70A05230J0G Amphenol FCI 147560 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.433 Unitronix Electronics Limited
YK70A05230J0G IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK70A05230J0G NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325325-01-0 Curtis Industries 157620 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
325325-01-0 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0751351000 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DMS-59 Plug Connector 59 Position Free Hanging (In-Line)
1-796640-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796640-2 Electronics 26949 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-796640-2 TE Connectivity AMP Connectors 288510 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796640-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-796640-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 12POS STACK 5MM EKT Electronics Co., Ltd