Location : Home > V > VM04350000J0G
VM04350000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VM04350000J0G distributors
TJ13715700J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ13715700J0G Amphenol FCI 157720 2016+ 500 TB PLU PLU WF UP Unitronix Electronics Limited
TJ13715700J0G IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ13715700J0G NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W33G12M00000 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 30pF 50 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
445W33G12M00000 CTS-Frequency Controls 57529 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W33G12M00000 CTS-Frequency Controls 88710 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W33G12M00000 CTS-Frequency Controls 88710 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TS040F23IET Crystals and Oscillators Crystals 4MHz ¡À20ppm Crystal 20pF 120 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
TS040F23IET CTS-Frequency Controls 61925 1538+ CRYSTAL 4.000000 MHZ Alphatek Technology Limited
TS040F23IET IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS040F23IET NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
41471 Semiconductor 19625 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
41471 Original 39536 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
8-52455-1 Original 39706 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
8-52455-1 Semiconductor 21473 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
20020006-H021A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020006-H021A01LF IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2901646 N/A 7 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
2901646 Phoenix Contact 147870 2016+ PATCH PANEL 2 RJ45 FEMALE Unitronix Electronics Limited
A-TB116-VP13 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
A-TB116-VP13 Assmann WSW Components 157210 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB116-VP13 IC 40350 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB116-VP13 NEW 88510 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5442701 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
5442701 Phoenix Contact 157580 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
5442701 Phoenix Contact 297870 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0281-3-17-15-06-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.022" ~ 0.032" (0.56mm ~ 0.81mm) Wire Wrap Press-Fit