Location : Home > V > VM03555000J0G
VM03555000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VM03555000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MBR140ESFT1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123FL
MBR140ESFT1G 38284 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MBR140ESFT1G STOCK 47140 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
YK51404030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK51404030J0G Amphenol FCI 157340 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK51404030J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK51404030J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397540008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Panel Mount, Snap-In
P4-TL IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P4-TL NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P4-TL Panduit Corp 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
7698-4 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap M3 Through Hole