Location : Home > V > VM02750200J0G
VM02750200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VM02750200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT4623/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 1W DO216
SUD50N03-06P-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 84A TO252
SUD50N03-06P-E3 VISHAY 76800 2016 TO-252 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SUD50N03-06P-E3 NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SUD50N03-06P-E3 Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IXTP70N085T Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 85V 70A TO-220
IXTP70N085T IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IXTP70N085T IXYS 597000 1525+ MOSFET N-CH 85V 70A TO-220 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IXTP70N085T NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMD15PL-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 50V 1A SOD123FL
SMD15PL-TP IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMD15PL-TP N/A 2500 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
SMD15PL-TP NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMD15PL-TP RAYCHEM 6622107 ./11+/12+ TO-252/SOT-252/X150SS9S futuro trade ltd.
MMDL914T3G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 200MA SOD323
MMDL914T3G IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMDL914T3G NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMDL914T3G ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0192210233 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Flat Sided, Tubular 2 AWG Crimp
EU03108100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
EU03108100J0G Amphenol FCI 157040 2016+ 350 TB SOCKET LEFT Unitronix Electronics Limited
EU03108100J0G IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EU03108100J0G NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282857-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
2-282857-3 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLK SIDE ENTRY 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282857-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-282857-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK SIDE ENTRY 23POS 5.08MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd