Location : Home > V > VLS4012ET-470M
VLS4012ET-470M
Share on FacebookShare on Facebook
VLS4012ET-470M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VLS4012ET-470M 40000 TDK 2015+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
VLS4012ET-470M SMD 12000 TDK 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
VLS4012ET-470M SMD 11000 TDK 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VLS4012ET-470M INDUCTOR POWER 47UH .46A SMD 32035 TDK 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
VLS4012ET-470M 0.157 L x 0.157 W x 0.047 H (4.00mm x 4.00mm x 1.20mm) 19830 TDK 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd