Location : Home > V > VLS3012ET-1R5N
VLS3012ET-1R5N
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for VLS3012ET-1R5N distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
VLS3012ET-1R5N TDK 38500 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
VLS3012ET-1R5N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VLS3012ET-1R5N INDUCTOR POWER 1.5UH 1.7A SMD 47290 TDK 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
VLS3012ET-1R5N ROSH 7894 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
VLS3012ET-1R5N INDUCTOR POWER 1.5UH 1.7A SMD 41995 TDK 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VLS3012ET-1R5N 17+ 92200 TDKCorporation 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
19032526A Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 120X38.1MM 24V MS24B3