Location : Home > V > VLS3010ET-150M
VLS3010ET-150M
Share on FacebookShare on Facebook
VLS3010ET-150M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VLS3010ET-150M IN STOCK 38878 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
VLS3010ET-150M INDUCTOR POWER 15UH .54A SMD 46770 TDK 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VLS3010ET-150M INDUCTOR POWER 15UH .54A SMD 41735 TDK 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
VLS3010ET-150M SMD 12000 TDK 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FCPF380N60_F152 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 10.2A TO-220F