Location : Home > V > VLS3010ET-100M
VLS3010ET-100M
Share on FacebookShare on Facebook
VLS3010ET-100M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VLS3010ET-100M IN STOCK 38878 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
VLS3010ET-100M INDUCTOR POWER 10UH .63A SMD 46970 TDK 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VLS3010ET-100M INDUCTOR POWER 10UH .63A SMD 41835 TDK 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
VLS3010ET-100M 0.118 L x 0.118 W x 0.039 H (3.00mm x 3.00mm x 1.00mm) 60125 TDK 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd