Location : Home > V > VLS2010ET-150M
VLS2010ET-150M
Share on FacebookShare on Facebook
VLS2010ET-150M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VLS2010ET-150M IN STOCK 38878 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
VLS2010ET-150M INDUCTOR POWER 15UH .44A SMD 47970 TDK 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VLS2010ET-150M INDUCTOR POWER 15UH .44A SMD 42335 TDK 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
VLS2010ET-150M 0.079 L x 0.079 W x 0.039 H (2.00mm x 2.00mm x 1.00mm) 59401 TDK 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd