Location : Home > V > VLP8040T-1R5N
VLP8040T-1R5N
Share on FacebookShare on Facebook
VLP8040T-1R5N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VLP8040T-1R5N INDUCTOR POWER 1.5UH 7.8A SMD 41685 TDK 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
VLP8040T-1R5N 0.315 L x 0.303 W x 0.157 H (8.00mm x 7.70mm x 4.00mm) 27370 TDK 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd