Location : Home > V > VLMY3100-GS08
VLMY3100-GS08
Share on FacebookShare on Facebook
VLMY3100-GS08 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VLMY3100-GS08 UNKNOWN 3888 VISHAY 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
VLMY3100-GS08 LED 11500 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
VLMY3100-GS08 standard package with RoHS 446020 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
VLMY3100-GS08 789465 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
VLMY3100-GS08 RoHS Compliant 40074 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0713080492 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 92 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
350-80-138-00-106101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
350-80-138-00-106101 Preci-Dip 147230 2016+ CONN HDR 38POS 0.100 SMD TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-138-00-106101 Preci-Dip 297290 2016+ CONN HDR 38POS 0.100 SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com