Location : Home > V > VLMO33R2U2-GS18
VLMO33R2U2-GS18
Share on FacebookShare on Facebook
VLMO33R2U2-GS18 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VLMO33R2U2-GS18 789465 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
850-10-018-30-135101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
850-10-018-30-135101 Preci-Dip 147120 2016+ CONN HDR 18POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-10-018-30-135101 Preci-Dip 297450 2016+ CONN HDR 18POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com