Location : Home > V > VLF10040T-331MR67
VLF10040T-331MR67
Share on FacebookShare on Facebook
VLF10040T-331MR67 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VLF10040T-331MR67 INDUCTOR POWER 330UH .67A SMD 57349 TDK 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VLF10040T-331MR67 SMD 10984 TDK 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HA80251V4-000U-999 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
HA80251V4-000U-999 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JANTX2N5416UA Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 300V 1A
JANTX2N5416UA IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTX2N5416UA MSC 500 12+RoHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
JANTX2N5416UA NEW 91550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VSKTF180-08HK Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL 2SCR 800V 180A MAGNAPAK
VSKTF180-08HK ELECTRONIC 27829 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
VSKTF180-08HK VISHAY 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VSKTF180-08HK VISHAY 120 16+ MODULE Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
M508012F Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 12A 600V SCR CC
EZA-NT64AAAJ Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 1st Order Low Pass 4 Channel R = 1 kOhms, C = 220pF 2512 (6432 Metric), Concave
EZA-NT64AAAJ 789546 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
EZA-NT64AAAJ NEW 67370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-01C-149-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
ATS-02G-140-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
4306-681LF Filters Feed Through Capacitors Feed Through Capacitor 200V 5A Axial, Press Fit
4306-681LF IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4306-681LF Tusonix 10000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
1642 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #6-32 Brass 2.250" (57.15mm) 2 1/4"
1642 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 28POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1642 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1642 Weidmuller 297450 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com