Location : Home > V > VL48315100J0G
VL48315100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL48315100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VL48315100J0G 381 TB SOCKET RA 147370 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CL192001 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN PANEL GASKET SZ 2
GTS02R-22-14S(025) Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
FA2-NDSJ-C04-0 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Fakra Connector Jack, Female Sockets - Dual 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
FCC17A15PM610 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
0050579225 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 25 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)