Location : Home > V > VL40715100J0G
VL40715100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL40715100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VL40715100J0G 500 TB SOCKET RA 147440 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEG48T Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
LD37S13A4GV00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB R/A STB 37 SOCKET
SFH210-PPJC-D25-ID-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN HEADER .100" 50POS
CA00COMF28-16PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
FX16-51P-0.5SD Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN PLUG 51POS 0.5MM
DCCF37P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 37 M CRIMP FLOA G ZINC
CTVPS00RF-13-4HE Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
FA1-NISP-C04-0 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Fakra Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Panel Mount, Flange (1 Hole) Crimp
27913-22T9 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact Size 16 Crimp Silver
165X16859X Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories 9POS F SCREEN CAP C/W M3 J.S
CFTP-18 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
CFTP-18 Curtis Industries 147150 2016+ CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFTP-18 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFTP-18 NEW 288250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452848 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5452848 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452848 Phoenix Contact 157220 2016+ BCVP-381W- 8 BK Unitronix Electronics Limited
5452848 Phoenix Contact 287490 2016+ BCVP-381W- 8 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022566527 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 52 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1751440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1751440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDCB 3.5 8POS SN OR EKT Electronics Co., Ltd
1751440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDCB 3.5 8POS SN OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1751440000 Weidmuller 157060 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1751440000 Weidmuller 287890 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
470-80-218-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET 2.54MM
470-80-218-00-001101 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
470-80-218-00-001101 Preci-Dip 147140 2016+ HEADER TURRET 2.54MM Unitronix Electronics Limited
470-80-218-00-001101 Preci-Dip 278010 2016+ HEADER TURRET 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022283112 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0387600118 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws