Location : Home > V > VL38B15100J0G
VL38B15100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL38B15100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VL38B15100J0G 250 TB SOCKET RA 157320 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KJB0T11W5SCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
BACC63CC24-61P9 Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
54101-S3000LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36000, Cuttable Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
54101-S3000LF Amphenol FCI 147480 2016+ 0.100 HDR TH Unitronix Electronics Limited
54101-S3000LF Amphenol FCI 298650 2016+ 0.100 HDR TH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431215-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
9-1411325-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
9-1411325-2 Electronics 27170 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9-1411325-2 IC 36392 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
9-1411325-2 STOCK 45820 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
M20-9991245 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M20-9991245 Harwin Inc. 147860 2016+ 12 SIL VERT PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9991245 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9991245 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022566527 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 52 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1971170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1971170000 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1971170000 Weidmuller 157680 2016+ SCZ 3.81/08/180F SN GN BX Unitronix Electronics Limited
9004370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE 2.5MM 14 GRY 1 = 500PCS
9004370000 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9004370000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9004370000 Weidmuller 288930 2016+ FERRULE 2.5MM 14 GRY 1 = 500PCS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9004370000 Weidmuller 8000 2012+ FERRULE 2.5MM 14 GRY BD 500/PK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0387217308 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate