Location : Home > V > VL34135000J0G
VL34135000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL34135000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445I25S30M00000 Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À20ppm Crystal Series 30 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I25S30M00000 CTS-Frequency Controls 57019 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ SERIES SMD Unitronix Electronics Limited
445I25S30M00000 CTS-Frequency Controls 98470 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ SERIES SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I25S30M00000 CTS-Frequency Controls 98470 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ SERIES SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7M-16.384MAAJ-T Crystals and Oscillators Crystals 16.384MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7M-16.384MAAJ-T 657894 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
7M-16.384MAAJ-T 657894 13+ fenyang electronics co.,ltd
7M-16.384MAAJ-T STOCK 45340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
7M-16.384MAAJ-T TXC CORPORATION 31955 1538+ CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD Alphatek Technology Limited
SIT1602BC-33-18E-38.40000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 38.4MHZ OE
1-1377174-7 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1610200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1610200000 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1610200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 3.50MM 10POS EKT Electronics Co., Ltd
1610200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 3.50MM 10POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1610200000 Weidmuller 287670 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com