Location : Home > V > VL32B15000J0G
VL32B15000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL32B15000J0G distributors
1N4750P/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 1W DO204AL
BZG03C91TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 1.25W DO214AC
BZG03C91TR 38154 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
BZG03C91TR STOCK 46670 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1N753A BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
IRF9Z34NSTRR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 55V 19A D2PAK
IRF9Z34NSTRR 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRF9Z34NSTRR IR 13775 14-15+ SOT263 Nego IC Co.Doris@negoic.com
IRF9Z34NSTRR Originalnew 492100 12+ IR IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TH12215000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TH12215000J0G Amphenol FCI 147830 2016+ 350 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TH12215000J0G IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH12215000J0G NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
73725-1030BLF Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Vertical
73725-1030BLF Amphenol FCI 157370 2016+ USBLP RIGMT RECEPT Unitronix Electronics Limited
73725-1030BLF IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
691311700006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-796949-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 19 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-796949-9 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ TERM BLOCK RCPT 19POS .200 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796949-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796949-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT 19POS .200 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1869321 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block 55¡ã (125¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1869321 Phoenix Contact 157030 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1869321 Phoenix Contact 298710 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395443021 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole