Location : Home > V > VL32115000J0G
VL32115000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL32115000J0G distributors
AO4842L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 7.7A 8-SOIC
AO4842L AOS 7000 20+PB 8-SOIC FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AO4842L AOS/??? 100000 2021 SOP-8 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AO4842L AOS 10000 2022+ SOP-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
TPCC8009,LQ(O Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 24A 8TSON-ADV
IRF7471PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 10A 8-SOIC
IRF7471PBF IR 242200 1538+ MOSFET N-CH 40V 10A 8-SOIC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRF7471PBF SOP-8 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
S2KA-13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 1.5A SMA
S2KA-13 ELECTRONIC 27431 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
BY500-400-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 5A DO201AD
BY500-400-E3/54 IC 38490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BY500-400-E3/54 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BY500-400-E3/54 Vishay 156949 15+ DIODE 5A 400V 200NS DO-201AD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BY500-400-E3/54 Vishay 796200 1525+ DIODE 5A 400V 200NS DO-201AD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OSTV7107150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OSTV7107150 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7107150 NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7107150 On Shore Technology Inc. 157590 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
0395365005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1793430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1793430000 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1793430000 Weidmuller 297350 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5441184 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5441184 Phoenix Contact 147090 2016+ BCP-500- 4 GN Unitronix Electronics Limited
5441184 Phoenix Contact 297830 2016+ BCP-500- 4 GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3244177 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Blue Middle 5.2mm
3244177 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3244177 Phoenix Contact 147660 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3244177 Phoenix Contact 287290 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1705728 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Press Fit
1705728 Phoenix Contact 157160 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1705728 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284093-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
284093-7 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
284093-7 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
284093-7 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
284093-7 TE Connectivity AMP Connectors 287510 2016+ TERM BLOCK RCPT 7POS TOP 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com