Location : Home > V > VL30115000J0G
VL30115000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL30115000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445C32C12M00000 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 16pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C32C12M00000 CTS-Frequency Controls 57829 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C32C12M00000 CTS-Frequency Controls 88250 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C32C12M00000 CTS-Frequency Controls 88250 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
38780-0102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
38780-0102 Electronics 27870 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
38780-0102 Electronics 27870 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
38780-0102 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395178306 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)