Location : Home > V > VL26145000J0G
VL26145000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL26145000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
STTH10R04D Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 10A TO220AC
STTH10R04D ST 20000 2016+ DO220 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STTH10R04D ST 45000 2016 DO220 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STTH10R04D ST 76800 2016 TO-220-2 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
STTH10R04D STMicroelectronics 8000 2012+ DIODE ULT FAST 400V 10A TO-220AC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
OSTOQ170050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OSTOQ170050 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ170050 NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ170050 On Shore Technology Inc. 157850 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
VO24315100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VO24315100J0G Amphenol FCI 147830 2016+ 381 TB SOCKET 2-ROWS RA Unitronix Electronics Limited
VO24315100J0G IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VO24315100J0G NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ05015200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ05015200J0G Amphenol FCI 147270 2016+ 762 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
TJ05015200J0G IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ05015200J0G NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0743204006 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DVI-D, Dual Link Receptacle Connector 24 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
40668 Original 37864 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
40668 Semiconductor 19695 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
40668 STOCK 43200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1941003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1941003 Phoenix Contact 147140 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1941003 Phoenix Contact 298590 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com