Location : Home > V > VL22525000J0G
VL22525000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL22525000J0G distributors
3EZ47D5/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 3W DO204AL
3EZ47D5/TR8 IC 59640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1PMT4105E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 1W DO216
BY448TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 1.5KV 2A SOD57
BY448TAP IC 37791 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BY448TAP N/A 15000 2011+Rohs Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
SF30BG-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 3A DO201AD
SF30BG-T DIODES 10000 2013+ 3.0A SUPER-FAST GLASS PASSIVATED RECTIFIER WLParts Electronics ltd
SF30BG-T Diodes Inc 80,000 2013+ DIODE SUPERFAST 3A 100V DO-201AD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SF30BG-T Diodes Inc 80,000 2016+ DIODE SUPERFAST 3A 100V DO-201AD enkaite Electronics Co., Ltd
YK55113030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK55113030J0G Amphenol FCI 147360 2016+ CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.433 Unitronix Electronics Limited
YK55113030J0G IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK55113030J0G NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK60202330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60202330 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60202330 NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R9G20411ASOO Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE FAST REC R9G 1100A 400V
R9G20411ASOO IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R9G20411ASOO NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R9G20411ASOO Powerex Inc 2850 13+ ROHS Powerex Inc DIODE FAST REC R9G 1100A 400V erin@millionsunshine.com HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
VF08325100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF08325100J0G Amphenol FCI 146960 2016+ 381 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
VF08325100J0G IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF08325100J0G NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769450000 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769450000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1769450000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 46POS OR EKT Electronics Co., Ltd
YG21015100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
YG21015100J0G Amphenol FCI 157710 2016+ 500 TB RISING CLAMP 180D Unitronix Electronics Limited
YG21015100J0G IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YG21015100J0G NEW 84550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1823900 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1823900 Phoenix Contact 139560 NEW RoHS SPT-THR 1 5/ 7-H-5 0 P20 R56 FindCores Electronics Inc.
1823900 Phoenix Contact 289090 2016+ TERM BLOCK 7POS SIDE 5MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172890-4 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 4 Position Housing Connector Non-Gendered Natural
172890-4 37646 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
172890-4 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
645980-1 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.042" ~ 0.049" (1.07mm ~ 1.24mm) No Tail Solder
645980-1 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
645980-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-86182-5 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Tin 0.031" x 0.062" (0.79mm x 1.57mm) Rectangular