Location : Home > V > VL20125000J0G
VL20125000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL20125000J0G distributors
A-TB508-OQ19CH Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
A-TB508-OQ19CH Assmann WSW Components 147690 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB508-OQ19CH IC 40870 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB508-OQ19CH NEW 87290 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CTAPF3-12TP-C IC 39290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CTAPF3-12TP-C NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CTAPF3-12TP-C Panduit Corp 157190 2016+ CABLE TAP COMPRESSION COPPER Unitronix Electronics Limited
GL24CF23IDT Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 30 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
GL24CF23IDT IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL24CF23IDT NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MVU14-10RK 3M 8000 2012+ CONN RING INSUL 16-14 AWG #10 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MVU14-10RK Semiconductor 21193 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
PTZTE258.2A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 1W PMDS
PTZTE258.2A Rohm Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PTZTE258.2A NEW 88670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PTZTE258.2A Distributor 172190 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
SZMMSZ5231BT1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123
SZMMSZ5231BT1G 789646 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SZMMSZ5231BT1G NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SZMMSZ5231BT1G ON Semiconductor 139550 17+/18+ DIODE ZENER 500MW 5.1V SOD123 FindCores Electronics Co.,Ltd.
SZMMSZ5231BT1G ON Semiconductor 241780 1538+ DIODE ZENER 500MW 5.1V SOD123 Alphatek Technology Limited
OSTOP070F00 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOP070F00 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOP070F00 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOP070F00 On Shore Technology Inc. 157050 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1786882 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1786882 Phoenix Contact 147210 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1786882 Phoenix Contact 298810 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1892893 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole