Location : Home > V > VL10135100J0G
VL10135100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL10135100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5917C/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 3W DO216AA
1PMT5917C/TR13 IC 56160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DL5265B-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 500MW MINIMELF
DL5265B-TP IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DL5265B-TP Micro Commercial Co 139720 NEW RoHS DIODE ZENER 500MW 62V MINIMELF FindCores Electronics Inc.
DL5265B-TP Micro Commercial Co 157369 15+ DIODE ZENER 500MW 62V MINIMELF Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DL5265B-TP Micro Commercial Co 685700 1525+ DIODE ZENER 500MW 62V MINIMELF RENXIM Electronics Co.,Ltd.
94-2310 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 17A D2PAK
HER304GA-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 300V 3A DO201AA
HER304GA-G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HER304GA-G NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
651305142821 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini AB Receptacle Connector 5 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
651305142821 Wurth 5333 CONNUSBMINIAB AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
HW02708000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW02708000J0G Amphenol FCI 157790 2016+ 500 TB SPR PLU DOWN/SIDE Unitronix Electronics Limited
HW02708000J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW02708000J0G NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3247973 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 3 Position Terminal Block Gray NEMA Open Construction
3247973 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3247973 Phoenix Contact 147260 2016+ RBO 8-HC Unitronix Electronics Limited
3247973 Phoenix Contact 288730 2016+ RBO 8-HC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1868063 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
1868063 Phoenix Contact 157010 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1868063 Phoenix Contact 298390 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2297-2-17-01-16-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.022" ~ 0.034" (0.56mm ~ 0.86mm) Wire Wrap Press-Fit, Knurled
3413-0-00-21-00-00-03-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.018" (0.46mm) Dia